USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa Joao Pessoa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa

ex. Apartamento João Pessoa Beira-mar Caribessa

Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

33

Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa

 Wi-Fi
 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Plaża Intermares znajduje się prawie 25 min piechotą od 1-pokojowego Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa, a Centrum Kultury Jose Lins do Rego 7 km od od niego.

Plaża Tambau znajduje się 8 km od od apartamentu.

W apartamencie Goście mają do dyspozycji balkon i pełnowymiarową kuchnię z klimatyzacją. Zaletą Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa jest obecność ręczników kąpielowych w łazience.

W obiekcie noclegowym znajduje się kuchnia z ekspresem do kawy/herbaty i lodówką. Dworzec autobusowy Terminal de Integracao do Bessa leży w prawie 700 m. Ponadto dostęp do prywatnego basenu kąpielowego zapewnia relaksujący pobyt.

  • Lotniska
  • Lotnisko Castro Pinto
    21 km
  • Stacje kolejowe
  • Mandacarú
    5 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Winda

Usługi rekreacyjne

  • Parasole plażowe

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Herbata i kawa
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 12:00 do 20:00
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa oferuje kuchnię.
  • Czy Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa ma basen?

    Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento Joao Pessoa Beira-Mar Caribessa, Brazylia

300 Avenida Arthur Monteiro De Paiva, João Pessoa, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotels-joao-pessoa.com

All rights reserved